Termoizolacja Bauder PIR

Termoizolacja Bauder PIR

Płyty-BauderPIR-1Materiał termoizolacyjny PIR, wykonany ze sztywnej pianki poliuretanowej, stanowi doskonałą izolację cieplną na obiektach o podwyższonych parametrach izolacyjności, lub wymagających obniżonych obciążeń statycznych, lub wysokości całego układu dachu.

Jako rekomendowani wykonawcy firmy Bauder, oferujemy w swoim asortymencie do sprzedaży również materiały termoizolacyjne PIR FA, lub inne w różnych grubościach. Przewodność cieplna WLS 0,23, nadaje temu produktowi znamiona materiału nie tylko o dobrych parametrach cieplnych, ale również charakteryzuje go wytrzymałością na ściskanie. Płyty te są również bardzo lekkie i stabilne wymiarowo.

Bauder-PIR-2

Płyty BauderPIR

Płyty BauderPIR FA przeznaczone są w szczególności do stosowania na lekkich dachach przemysłowych. Dzięki dobrym właściwościom izolującym możliwe znaczne zredukowanie grubości warstwy termoizolacyjnej. W połączeniu z niewielką gęstością materiału możliwe jest uzyskanie dużej i lekkiej płyty.

 

 

Dach kompaktowy Bauder PIR Kompaktdach

Dach kompaktowy Bauder PIR Kompaktdach jest systemem dachu płaskiego w którym warstwy hydroizolacji oraz materiał termoizolacyjny są ściśle sklejone do siebie oraz do podłoża. Dzięki temu całkowicie wykluczone jest podciekanie wody pod izolacje oraz rozprzestrzenianie się skutków ewentualnych uszkodzeń.

BauderPIR-3

Przegląd produktów:

BauderPIR FA – Wydajna płyta do termoizolacji dachów płaskich

BauderPIR M/MF – Poręczna płyta do termoizolacji dachów płaskich

BauderPIR T – Płyty z wyrobionym spadkiem do termoizolacji dachów płaskich

BauderPIR KOMPAKT – Specjalne płyty termoizolacyjne do dachów kompaktowych Bauder PIR Kompaktdach

BauderPIR FA TE – Płyty do termoizolacji tarasów oraz balkonów

Zapraszamy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wątpliwości.