Folie dachowe z tworzyw sztucznych

Folie dachowe z tworzyw sztucznych

Folie-dachoweLekkie dachy przemysłowe i hale kryje się przeważnie foliami z tworzyw sztucznych. Podobnie jak w przypadku hydroizolacji bitumicznych kluczową rolę odgrywa tu jakość zastosowanego systemu.

Bauder THERMOPLAN-T jest nowoczesnym systemem hydroizolacji FPO znacznie przewyższającym folie z PVC. Dzięki najwyższej jakości wyznacza standardy w dziedzinie bezpieczeństwa, łatwości montażu, żywotności i jest sprawdzonym rozwiązaniem stosowanym na rynku od lat. Zróżnicowane grubości folii oraz szeroki zestaw akcesoriów systemowych ułatwiających montaż stanowią podstawę kompletnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Systemy hydroizolacji Bauder THERMOPLAN-T stosuje się na wszystkich typach konstrukcji lekkich: w budownictwie nowym, do renowacji oraz zazieleniania dachów. Można je stosować w połączeniu z bitumem. Są odporne na: przenikanie korzeni (zgodnie z wytycznymi FLL),  działanie promieniowania UV, warunki pogodowe i starzenie się. Wykorzystywane są jako standardowy rodzaj hydroizolacji lub warstwę pod żwirem, płytami, czy układem dachu zielonego.

Folie Bauder THERMOPLAN-T nie zawierają ulatniających się do atmosfery zmiękczaczy. Układane luzem, zgrzewane są na zakładach strumieniem gorącego powietrza bez powstawiania dymu i uciążliwego zapachu. Zastosowanie mechanicznych łączników lub balastu zabezpiecza przed działaniem sił ssących wiatru.

Folie podlegają całkowitemu recyklingowi.

Przegląd produktów:

BauderTHERMOPLAN – Folie do hydroizolacji dachów najwyższej klasy z FPO-PP

BauderTHERMOFIN – Folie dachowe z tworzyw sztucznych FPO-PP

BauderTHERMOFOL – Standardowy system hydroizolacji z PVC-P

Zapraszamy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wątpliwości.