Z.R.B. Intergo

Witamy Państwa.

To nowa odsłona strony ZRB Intergo Dariusz Skórzewski. Firma nasza powstała w 1994 roku, początkowo jako spółka cywilna. Z założenia była firmą zajmującą się wykonywaniem prac ogólnobudowlanych. Już w 1995 roku uzyskała autoryzację i certyfikat włoskiej Firmy Tegola Canadese, a w roku 2011roku, niemieckiej firmy Bauder oferującej izolacje i pokrycia dachowe. Tak rozpoczęła się nasza kariera w branży dachów, tarasów, basenów, izolacji ciężkich, osuszania budynków i fundamentów, wykonywania iniekcji krystalicznych.

W ciągu tych minionych lat, zdobyliśmy spore doświadczenie w swojej branży, głównie poprzez uczestnictwo w szkoleniach, jak też organizowanie pokazów i szkoleń dla innych. Współpracujemy na naszym rynku z najlepszymi wykonawcami, dostawcami i producentami, co daje nam możliwość podejmowania się najtrudniejszych wyzwań, jakie niejednokrotnie pojawiają się w projektach i realizacjach.

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie inwestorzy pragną mądrze i ze spokojem wydawać swoje pieniądze, bez obaw, że jakieś prace zostaną wykonane źle. Naszą dewizą jest, aby inwestor „kupił sobie święty spokój” i mógł spać spokojnie, a każdego ranka widział, jak rośnie jego wymarzony dom. Dysponując profesjonalną wiedzą, oraz wsparciem ze strony producentów i technologów, jesteśmy w stanie przyjąć te najtrudniejsze wyzwania.

Oferujemy również obróbkę styropianu (kliny styropianowe, styropian spadkowy i inne profile), jak też specjalistyczne usługi cięcia na ploterach laserowych.

W swojej pracy i drodze rozwoju stawiamy na perfekcjonizm, a szczególnie na pełne zaufanie naszych klientów. Uważamy, że jest to najważniejszy aspekt, stanowiący podstawę istnienia na rynku usług.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę wszystkim naszym partnerom i zapraszamy nowych.
Spec. ds. tech. Dariusz Skórzewski.